×

Tüm SSL Sertifikaları

HIZLI KURULUM SSL(DV)

Anında Kurulum, Belge Gerektirmez

 

comodo

Hızlı kurulum SSL (DV), genellikle kişisel site, blog siteleri ve SEO çalışmaları için tercih edilen, uygun fiyatıyla dünya’nın en çok tercih edilen SSL sertifikasıdır. Sipariş sonrası yalnızca domain doğrulaması yapılarak anında kurulum yapılabilir.

ŞİRKETLER İÇİN SSL (OV)

Kurumsal Doğrulama, Yüksek Güvenlik

 

Şirketler için SSL (OV), işletmeler, e-ticaret siteleri, ve çeşitli kurumlar tarafından tercih edilen, belge ibrazı gerektiren ve kurumsal doğrulama yapılan ssl sertifikasıdır. Bu sertifikanın sigorta garanti bedeli daha yüksektir.

10,99 $‘ DAN BAŞLAYAN FİYATLARLA PAKETLERİ İNCELE

99,99 $‘ DAN BAŞLAYAN FİYATLARLA PAKETLERİ İNCELE

KURUMSAL SSL (EV)

Yeşil Adres Çubuğu (Greenbar) ile Güven Verir

 

Kurumsal SSL (EV) sertifikasını kullanan web sitelerinin tarayıcı adres çubuğunda yeşil bar (greenbar) ve şirket adı görüntülenir. Yüksek güvenlik ve prestij sağlayan, en kapsamlı doğrulama işlemine sahip SSL sertifikasıdır

WILDCARD SSL

Alan Adı ve Subdomainleri Kapsayan Tam Koruma

 

Wildcard SSL, alan adı ile birlikte tüm alt alan adlarını da (subdomain) kapsayan ve böylece tam kapsamlı bir koruma sağlayan sertifika çözümüdür. (Örn: https://blog.alanadi.com) Bu SSL sertifikası belge gerektirmemektedir.

159,99 $‘ DAN BAŞLAYAN FİYATLARLA PAKETLERİ İNCELE

79,00 $‘ DAN BAŞLAYAN FİYATLARLA PAKETLERİ İNCELE

SSL Sertifikası Nedir?

SSL, internet sayfaları üzerinden yapılan veri transferi işlemlerini şifreleyerek, karşı sunucuya iletilmesini sağlayan güvenlik protokolüdür. Transfer edilecek veriler, istemci ile sunucu arasında şifrelenir ve yapılan şifreleme işlemi yalnızca doğru sunucu tarafından çözülebilir. SSL sertifikası yüklü olan web siteleri, tarayıcı çubuğunda "https" olarak görüntülenir.

Hassas Verilerinizi Koruyun

  • Kredi kartı ödemelerinde bağlantınızı şifreleyin ve kimlik avlarına karşı korunun.

Müşteri Güvenini Artırın

  • SSL koruması ile güvenli ödeme yapmayı müşterilerinize hissettirin..

SEO Sonuçlarını Geliştirin

  • Arama motorlarına Google , Yandex , Bing vb sitenizin güvenli olduğunu gösterin ve yukarı tırmanın.

Sıkça Sorulan Sorular

SSL Nedir ?

SSL Sertifikası iki nokta arasındaki veri iletişiminin şifrelenmiş olarak güvenli bir şekilde yapılmasını sağlayan ve site adreslerinin doğruluğunu kontrol eden bir üründür. Özellikle e-ticaret platformlarında güvenli ödeme işlemlerinin gerçekleştirilmesini sağlayarak, kredi kartı ve kişisel verilerin şifrelelenerek iletilmesine olanak tanır.

SSL Sertifikası Kurulumu Nasıl Yapılır ?

SSL Sertifikası kurulumu, web sitenizin bulunduğu platform ve kullanmakta olduğunuz hosting kontrol panelinin işlevlerine göre değişkenlik göstermekle birlikte genel olarak kısa bir işlemdir. Kurulum işlemleri ile ilgili Bilgi Bankamızdan yardım alabilirsiniz.

SSL Sertifikası Almak İstiyorum . Hosting Sizden mi Almam Gerekiyor ?

Hayır, mevcut servis sağlayıcınızda bulunan hosting hesabınız için SSL Sertifikasını, Morsistem’den temin edebilirsiniz.

Tüm Bankalar İle Uyumlumudur ?

Evet, SSL Sertifikaları tüm bankalarla uyumludur.

SSL Sertifikam Ne Kadar Sürede Gönderilir ?

Tarafınıza gönderilen e-posta içerisindeki ilgili alan onayladıktan sonra işlemler yaklaşık 10 dakika sürmektedir. Belge gerektiren SSL Sertifikalarında ise bu işlem 1 ila 30 gün arasında sürebilmektedir.