×

MOR HOSTING

MORZON BİLİŞİM

Özellikle kurumsal müşteriler için sunduğumuz hizmet ve ürünler ile dijital dünyayı kolaylaştırıyoruz

Müşteri ihtiyacına ve memnuniyetine göre oluşturduğumuz paketler ile rekabeti müşterilerimiz lehine çevirmek ana hedefimizdir. Morzon Bilişim, yurtiçinde olduğu gibi yurt dışında da birçok müşterisine hizmet vermektedir.

24/7 Destek

Oluşabilecek destek talepleri için teknik ekibimiz ile müşterilerimiz arasında hızlı haberleşmeyi sağlayan fast ticket hizmetini sunmaktayız.

Müşteri Memnuniyeti

Bütünleşik paket sistem ve uygulamalarımızla, ihtiyaç duyduğunuz çalışma hızına ulaşır, kalan zamanda stratejik konulara odaklanırsınız.

Uygun Maliyet

İhtiyacınız olan sunucu altyapılarıyla ilgili hizmeti, Morsistem’den alarak iş gücü ve donanım için kaynak ayırmanıza gerek kalmaz böylece maliyetleriniz düşer.

Neden MORZON ?

Firmamız özellikle kurumsal müşteriler için sunduğu hizmet ve ürünler ile bilişim sektörünün getirdiği yenilik ve ilerleme elemanlarını, firmaların başarı basamakları olarak kullanmasına olanak sağlar.

Türkiye’nin önde gelen kurumsal firmalarına barındırma, cloud, yedekleme, yazılım, e-ticaret, paket program ve mobil uygulama konusunda destek veren Morzon, yurtiçinde olduğu gibi yurt dışında da birçok müşterisine hizmet vermektedir.

MORZON BİLİŞİM KURUMSAL SİTEMİZ

www.morzon.com

Veri Merkezlerimiz ve Tecrübemiz İle Hizmetinizdeyiz !

Velia Datacenter – Fransa
iliad Datacenter – Fransa
Plusserver Datacenter – Almanya
ISPpro Datacenter – Almanya

Sunucularımızda kullandığımız yüksek verimliliğe sahip işlemciler pazardaki alternatiflere göre %200’e kadar daha yüksek performans vaad etmektedir.

Veri Merkezi (Data center) çözümlerini (Sunucu Barındırma , Sunucu Kiralama, Sunucu Yedekleme , Güvenlik Çözümleri , Lisans Kiralama , Felaket Kurtarma Çözümü , Cloud Sunucu) tercih eden kurumlar için, en önem verdikleri konular sistemleri ve verilerinin güvenliği ve işlerinin sürekliliği. Bu da iyi bir Veri Merkezinin ileri teknoloji ve güvenli donanım altyapısı ve kesintisiz internet erişim altyapısına sahip olmasını gerektiriyor.

Daha fazla kapasite ve performansa mı ihtiyacınız var?  Fiziksel sunucu hizmetlerimizi inceleyin!