×

VDS Sunucu

Amerika Merkezli Kiralık VDS SSD Sunucu

Size özel kiralık sunucunun gücünü,Vmware bulut
mimarisinin üstün özellikleriyle VDS paketlerimiz ile sizlere sunduk.

SSD Disk Seçeneği
Dedike Kaynaklar
Sınırsız Trafik
Garantili Donanım

 

Amerika Merkezli VDS Sunucunuzu Kiralayın

İhtiyacınıza yönelik yükseltilebilir yada düşürebileceğiniz VDS Sanal Sunucunuzu kiralayın .

MOR-VDS5
MOR-VDS4
MOR-VDS3
MOR-VDS2
MOR-VDS1

AMERİKA MERKEZLİ VDS SUNUCU ÖZELLİKLERİ

VDS, ana sunucunun donanımsal olarak bölümlenmesiyle elde edilir. Bu şekilde sanallaştırılan VDS'ler, tamamen birbirinden bağımsız birer küçük sunucu haline gelirler. her biri farklı işletim sistemine sahip olabilir, her birinin kaynak kullanımı birbirinden tamamen bağımsızdır. Tahsis edilen işlemci ve ram başkası tarafından kullanılmaz. Bu yüzden, VDS'lerin birbirlerini etkilemesi sözkonusu değildir, aşırı kaynak kullanımı yapan veya saldırı alan bir VDS, diğerlerini etkilemeyecektir. Çalışma şekli olarak fiziksel kiralık sunucudan bir farkı bulunmamaktadır, kernel güncellemesi vb.. her türlü işlem gerçekleştirilebilir.

Kullanıma Hazır

 • Anında Kurulum
 • Seçilebilir İşletim Sistemleri
 • Seçilebilir Kontrol Panelleri
 • Root/Administrator Erişimi
 • Fiziksel RAM & CPU

Yüksek Kapasite

 • Web siteleri için en uygun
 • Sorunsuz Yükseltme seçeneği
 • SSD Disk
 • Düşük gecikme süresi
 • Yüksek Güvenlik

Ekstra Destek

 • 24/7/365 Ticket & Telefon
 • ÜCRETSİZ Danışmanlık
 • Sistem Yöneticilerine Erişim
 • Seçilebilir Güvenlik Eklentileri
 • VM Snapshots Desteği

İşletim Sistemleri

VPS Sunucunuza Windows 2012 - Windows 2016 , Centos 6,7,8 , Ubuntu 14 - 16 - 18 , Debian kurdurabilirsiniz. Kontrol Paneli ihtiyacınıza yönelik tavsiye ettiğimiz Plesk 18 , cPanel yazılımlarıdır.

Yüksek kapasitede
VDS Sunucu
İhtiyacınız mı var ?

Satış ekibimiz ile görüşün.
Tüm ihtiyaçlarınızı ekibimize iletin.
Ekibimiz ihtiyacınız olan sunucuyu oluştursun ve bilgi versin.

Fiziksel Sunucu - Spring - $39.50/ay

VDS Sunucu

Sanal sunucu (VDS Server) maaliyetlerinizi minimuma indirin.

Yedekleme
Satın aldığınız VDS sunucu hizmetlerinizde verilerinizi aynı sunucuda yedeklemek barındırmak yerine yedekleme alanı seçerek sanal sunucunuz içindeki veriyi RAID yapısıyla desteklenen yedekleme alanlarımızda performans kaybı yaşanmadan yedekleyebilirsiniz.

Erişebilirlik
Yedekli alt yapı (elektrik, ups, internet ) ve standart sunucuların aksine iş yükünüzü bir sunucu havuzuna dağıttığınız için işlem gücünüz her an kullanılabilir durumdadır.

 

 

 

Yükseltme
VDS sunucuların disk, işlemci ve ram gibi kaynakları güncellenebilir olduğu için ihtiyacınız anında yükseltme/düşürme seçeneklerini kullanabilir, vps sunucuların esnek yapısından siz de faydalanabilirsiniz. Sunucunuzun kaynaklarını ihtiyaçlarınıza göre şekillendirmek hiç bu kadar kolay olmamıştı

Avantajları Nedir ?
Almış olduğunuz hosting hizmeti ihtiyaçlarınızı karşılamıyorsa, sitenizin bulunduğu sunucudaki diğer sitelerden etkileniyorsanız, ram, işlemci, disk alanı gibi özelleştirilebilir seçeneklere ihtiyacınız varsa, fiziksel (dedicated) sunucu maaliyetleri bütçenizi aşıyorsa ve sadece ihtiyacınız kadarını kullanmak istiyorsanız VDS ( Virtual Dedicated Server ) sunucularımızın avantajlarından faydalanabilirsiniz.

Hangisini Seçmeliyim ?
Çalışmalarınız PHP ve MySQL ağırlıklıysa Linux VDS hizmetimiz size uygundur. Ek olarak birçok servisin ücretsiz olarak sunulduğu Linux tarafında Linux VDS sizin için ekonomik olabilmektedir. Microsoft SQL Server, ASP ve .Net gibi Microsoft Windows tabanlı ihtiyaçlarınız için Windows VDS hizmetimiz ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır. Bunun yanında firmamızdan uygun fiyatlar ile lisanslama’da yapabilirsiniz.

Kârlılık
VDS sunucular üzerinde sadece ihtiyacınız olanı kullanma imkanınız olmasından dolayı ihtiyacınız olmayan fazla özellikler (disk, bellek, işlemci) için ödeme yapmak zorunda kalmayacağınız gibi vps sunuculara özel olarak sunulan lisanslama modelleri ile lisans maliyetlerinizi de düşürebilmektesiniz.